Alfa 166 kod do ICS i Navi

Kody do samochodów marki: ALFA ROMEO, LANCIA i PORSCHE

Moderator: Administrator

gryzek_
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: sobota 05 paź 2013, 16:29

Witam
Potrzebuje kodu do ICS z tym że nie jestem pewien czy mam dobry numer seryjny (numer na ekranie ICS przy żądaniu kodu).
SN 2460082725

Navi: 5WK78182 - dodatkowo obok jest numer 60000583

z góry dziękuje za pomoc
pozdrawiam
Awatar użytkownika
DEKSTER
Administrator
Posty: 36577
Rejestracja: wtorek 30 paź 2012, 21:27
Lokalizacja: Morąg
Kontakt:

gryzek_ pisze:Witam
Potrzebuje kodu do ICS z tym że nie jestem pewien czy mam dobry numer seryjny (numer na ekranie ICS przy żądaniu kodu).
SN 2460082725

Navi: 5WK78182 - dodatkowo obok jest numer 60000583

z góry dziękuje za pomoc
pozdrawiam
Jeżeli potrzebujesz kod do ICS-a to tylko serwis.
Ostatnio zmieniony czwartek 01 sty 1970, 01:00 przez DEKSTER, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
14-300 Morąg

radiokody@gmail.com
Tel.: 722 171 351
WhatsApp +48 722 171 351
Skype: dekster205
gryzek_
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: sobota 05 paź 2013, 16:29

Nie ma innego wyjścia? Wydawało mi się, że wszystkie ICS które były podawane w innych tematach do Alf 166 są tego samego typu ale może się mylę :-( Dzięki za odpowiedź
Awatar użytkownika
DEKSTER
Administrator
Posty: 36577
Rejestracja: wtorek 30 paź 2012, 21:27
Lokalizacja: Morąg
Kontakt:

gryzek_ pisze:Nie ma innego wyjścia? Wydawało mi się, że wszystkie ICS które były podawane w innych tematach do Alf 166 są tego samego typu ale może się mylę :-( Dzięki za odpowiedź
Na forum nie ma podanego żadnego kodu do ICS-a, tylko do NAVI i RADIA.
Obrazek
14-300 Morąg

radiokody@gmail.com
Tel.: 722 171 351
WhatsApp +48 722 171 351
Skype: dekster205
gryzek_
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: sobota 05 paź 2013, 16:29

Faktycznie masz rację. Chodzi mi o kod do radia i navi (po zmianie akumulatora o to prosi większość użytkowników alfy). Tylko jeżeli mam ekran identyczny jak załączyłeś tzn, że muszę mieć kod do ICS (inny niż do radia)??
Awatar użytkownika
DEKSTER
Administrator
Posty: 36577
Rejestracja: wtorek 30 paź 2012, 21:27
Lokalizacja: Morąg
Kontakt:

gryzek_ pisze:Faktycznie masz rację. Chodzi mi o kod do radia i navi (po zmianie akumulatora o to prosi większość użytkowników alfy). Tylko jeżeli mam ekran identyczny jak załączyłeś tzn, że muszę mieć kod do ICS (inny niż do radia)??

Tak, do ICS-a
Obrazek
14-300 Morąg

radiokody@gmail.com
Tel.: 722 171 351
WhatsApp +48 722 171 351
Skype: dekster205
gryzek_
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: sobota 05 paź 2013, 16:29

Hej
Ostatecznie po rozmowie zamówiłem kod do ICS w serwisie z tym, że nie do końca chyba jak jest jak napisał Dekster- bo kod który dostałem odblokował mi ICS i radio. Nie ma innego kodu w radio BE 2580 niż do ICS (czyli też radia) i nawigacji. Wpisując na zagranicznych serwisach numer seryjny radia - można wykupić kod do "radia" po XXXXXXXX. Teram moje pytanie czy aby przypadkiem ten kod do radia to nie jest to samo co kod do ICS?? Być może ktoś miał taki sam problem jak ja (screen który wstawił Dekster) i otrzymując do radia odblokował ICS??
Na forum alfaholicy.pl ten temat też nie jest do końca wyjaśniony:/
Ostatnio zmieniony czwartek 01 sty 1970, 01:00 przez gryzek_, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DEKSTER
Administrator
Posty: 36577
Rejestracja: wtorek 30 paź 2012, 21:27
Lokalizacja: Morąg
Kontakt:

gryzek_ pisze:Hej
Ostatecznie po rozmowie zamówiłem kod do ICS w serwisie z tym, że nie do końca chyba jak jest jak napisał Dekster- bo kod który dostałem odblokował mi ICS i radio. Nie ma innego kodu w radio BE 2580 niż do ICS (czyli też radia) i nawigacji. Wpisując na zagranicznych serwisach numer seryjny radia - można wykupić kod do "radia" po XXXXXXXX. Teram moje pytanie czy aby przypadkiem ten kod do radia to nie jest to samo co kod do ICS?? Być może ktoś miał taki sam problem jak ja (screen który wstawił Dekster) i otrzymując do radia odblokował ICS??
Na forum alfaholicy.pl ten temat też nie jest do końca wyjaśniony:/
BE2580 ma dwa kody: BECKER + SIEMENS

W necie na ten temat jest mnóstwo napisane na ten temat, wystarczy tylko cierpliwie poszukać i wszystkie Twoje wątpliwości rozwiejesz.


I zapoznaj się z REGULAMINEM
Obrazek
14-300 Morąg

radiokody@gmail.com
Tel.: 722 171 351
WhatsApp +48 722 171 351
Skype: dekster205
gryzek_
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: sobota 05 paź 2013, 16:29

Własnie w necie na ten temat jest mnóstwo informacji ale "różnych" każdy na forum w różnych tematach zupełnie różne informacje podaje czy kod do radia i ICS to jest jeden ten sam kod. Czytałem o tym sporo tylko, że nikt jednoznacznie nie podsumował, że kod do ICS to jest to samo co do radia. Dzisiaj odstałem odpowiedź na post z alfaholicy: "Kod do radia id o ICS to ten sam kod.
Po odłączeniu aku i ponownym podłaczeniu trzeba wpisac 4-cyfrowy kod który odblokowuj dostep do ICS (radio)" - tak więc kompletnie sprzeczną informację niż dostałem od Ciebie.
Awatar użytkownika
DEKSTER
Administrator
Posty: 36577
Rejestracja: wtorek 30 paź 2012, 21:27
Lokalizacja: Morąg
Kontakt:

gryzek_ pisze:Własnie w necie na ten temat jest mnóstwo informacji ale "różnych" każdy na forum w różnych tematach zupełnie różne informacje podaje czy kod do radia i ICS to jest jeden ten sam kod. Czytałem o tym sporo tylko, że nikt jednoznacznie nie podsumował, że kod do ICS to jest to samo co do radia. Dzisiaj odstałem odpowiedź na post z alfaholicy: "Kod do radia id o ICS to ten sam kod.
Po odłączeniu aku i ponownym podłaczeniu trzeba wpisac 4-cyfrowy kod który odblokowuj dostep do ICS (radio)" - tak więc kompletnie sprzeczną informację niż dostałem od Ciebie.
Kolego w numerze seryjny w którym podałeś, czy w jakimkolwiek innym, jest generowany kod jednocześnie do Navi i radia, nie będziesz miał kodu do NAVI, to nawet ICS nie pomoże w odkodowaniu nawigacji, jest inne miejsce do rozwijania tematu, jak Shoutbox, tu podajemy jedynie kody lub nie.
Temat zamknięty
Obrazek
14-300 Morąg

radiokody@gmail.com
Tel.: 722 171 351
WhatsApp +48 722 171 351
Skype: dekster205
ODPOWIEDZ