VW RNS MCD nie przyjmuje kodu

Kody do samochodów marki FORD, FIAT, ROVER, NISSAN, SUZUKI, HONDA, CITROEN, IVECO itd.

Moderator: Administrator

sansai
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 04 cze 2013, 10:44

Witam!
Mam dziwny problem z wymienioną w tytule Navi. Musiałem przelutować złączkę bo miałem zrobioną masakrę w Passacie. Po robocie próbuję podłączać i na początek pytanie o kod. Wpisuję, ale się pomyliłem, potem jeszcze jedna pomyłka, po czym pojechałem do domu sprawdzić i każda kolejna próba wpisania była już ok. Za każdym razem (czy był wpisany dobrze czy źle efekt jest taki że po zatwierdzeniu ponownie pojawia się SAFE i nic dalej się nie dzieję. Ma ktoś pomysła co to może się dziać? Kod na 99,99% jest ok, zresztą gdyby tak nie było to powinno go zablokować a wpisywałem już 10 razy i bez efektu. Jedyna rzecz która się zmieniła to nie mam teraz PLUSA po stacyjce, bo wcześniej był zrównoleglony bez stacyjki, ale podawałem napięcie na ten pin i bez efektu :(

edit:
Dziś znów z nim walczyłem, VAGiem łączę się z radiem bez problemu, odczytałem błąd 1044- złe kodowanie. Kodowanie początkowo pokazywało na 00400, a jak dałem przekoduj to pokazało 00002, i w sumie żadnej innej wartości nie chciało przyjąć, więc przekodowałem raz jeszcze na 00002, przyjęło i więcej tego błędu nie było. Jednak kodu wciąż nie przyjmuje :( Dziwna dodatkowo jest sprawa że aby włączyć radio trzeba czasem nacisnąć gałkę 2 lub nawet 3 razy, a czasem idzie za 1. NIe wiem czy ma to związek. Kod próbowałem zatwierdzać gałką, przyciskiem >> oraz >
ODPOWIEDZ