Renault Master 3 lift 2014 radio Visteon kod aktulaizacja soft bluetooth

FIAT, FORD, RENAULT, MERCEDES, OPEL

Moderator: Administrator

ODPOWIEDZ
mation4
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 06 lis 2018, 22:19

Witam, w Renault Master III z 2014 roku, plandeka w radiu Visteon (bez wyświetlacza pod sufitem) nie mogę sparować telefonu z radiem poprzez bluetootha :] Po kliknięciu - paruj telefon wyświetla się komunikat <lol> "Spar. maks. il. urządzeń Usuń jedno aby spar. nowe", więc klikam :) wybieram urządzenie do usunięcia :) potwierdzam, wyświetla się komunikat że "usunięto" lecz "usunięty" telefon nadal jest na liście, pamięć jest pełna i nie mogę dodać swojego telefonu.

Słyszałem że aktualizacja oprogramowania pomoże lub restart radia, gdzie znajdę dane do wypalenia płyty z najnowszym softem do radia <znak zapytania> Proszę o pomoc.

A może KTOŚ wie jak zlikwidować występujący u mnie błąd - brak możliwości usunięcia sparowanych telefonów z radia?

Boję się odłączać radio od zasilania ponieważ nie mam kodu radia, jeśli potrafi ktoś sczytać "KOD RADIA" proszę o kod.

Z góry serdecznie dziękuje :>

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
mation4
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 06 lis 2018, 22:19

Witam, z braku rozwiązania problemu z oryginalnym radiem - brak połączenia bluetoothem z telefonem, kupiłem drugie radio, podobny model - bez CD, ale też Visteon z USB, bluetooth. Radio uruchomiłem, sparowałem telefon, ustawiłem fale, wszystko elegancko na zgaszonym silniku. Po dopaleniu auta długo wyświetlał się komunikat "trwa uwierzytelnianie" po czym wywaliło "System zabezp. Skontakt. się z dost." i radio nie działa. Proszę o pomoc co z tym zrobić???

Stare i "nowe" radio ma wybity ten sam model: Visteon R013-1DIN
Auto: Renault Master III 2014r lift 2.3 165KM

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ