KODY PŁATNE

PRZECZYTAJ ZANIM NAPISZESZ

Moderator: Administrator

Awatar użytkownika
DEKSTER
Administrator
Posty: 36519
Rejestracja: wtorek 30 paź 2012, 21:27
Lokalizacja: Morąg
Kontakt:

RADIOSTART

Począwszy od dnia 22.09.2020r.

Ze względu na cwaniactwo (tak to określam) jakie szerzy się na forum (RADIOSTART), przykład: :) viewtopic.php?p=91936#p91936
to nie jest odosobniony przypadek, są tacy co korzystają z forum i zarabiają na tym (Nie do wszystkich to się tyczy) nie ponosząc żadnych kosztów. Wiem że Nick-i są zmieniane nagminnie, ale nic nie robiłem do chwili kiedy to Pan o NICK-u:

wojtexj23 pisze: :) ty jestes dziwny jak pozmieniałem IP loginy i maile to mi grzecznie podawałeś raz tylko sie pospieszyłem i robisz szopke ale czekaj za juz niedługo wracam znowu na zmiennym i grzecznie mi podasz kod bez pytania o pierdoły do zobaczenia i dzieki za juz około :) 100 kodów.
(JAKI PEWNY SIEBIE)

:) Nie ma limitu kodów można nawet powyżej :) 100 kodów kupić i nie trzeba zmieniać IP, E-mail czy NICK, jak to zrobił jeden z wielu, np. wojtexj23

W wyniku zaistniałej okoliczności, za jeden kod na :) Forum (wyłącznie na Forum) płacimy :) 18 zł. do wszystkich które można rozkodować Online, jeśli taki użytkownik wyrazi zgodę. (Kod do Radia jest dostępny >>>> wówczas można zapłacić)

W tytule proszę wpisać swój Nick z Forum.
:) Kod podany/wysłany będzie po :) otrzymaniu potwierdzenia przelewu na PW, e-mail lub (najszybciej przesłanie na SMS)

Nie załączać potwierdzeń na Forum.

W razie reklamacji że kod nie poprawny, radio podesłać do mnie i odczytam z pamięci, procesora itd. zależy od modelu radia. :) Opłata tylko za wysyłkę.


Nie zamieszczać wiadomości na Forum takiego typu: "czy blikiem mogę wysłać?" "przelew poszedł" "przelew wysłany" "kasa wysłana" "jutro zrobię wpłatę na konto" itd. Takie wpisy będą lądować do kosza.

Wyraźnie jest napisane kiedy wysyłam kod.

Wszelkie wątpliwości (pytania) załatwiamy w prywatnej wiadomości (PW) lub na E-mail.


Dane do Przelewu:

Radiostart Stanisław Urbańczyk
14-300 Morąg
PL 73 1160 2202 0000 0005 1513 7293
    Lub przelew"
    "BLIK na Tel" :) 722 171 351

    NIP: 6261710407


    e-mail: radiokody@gmail.com

    Z wyrazami szacunku
    Radiostart Stanisław Urbańczyk
    Obrazek
    14-300 Morąg

    radiokody@gmail.com
    Tel.: 722 171 351
    WhatsApp +48 722 171 351
    Skype: dekster205
    Zablokowany