Tajemnica dekodowania

LOKALIZACJA NUMERAMU SERYJNEGO RADIA (ZDJĘCIA), ZAŁĄCZNIKI - DANE TECNICZNE RADIA, KALKULATOR PSA, BECKER 2580 SIEMENS i wiele innych.

Moderator: Administrator

tomuchpc
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 11:40
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Witajcie, czy ktoś mógłby podzielić się sposobem odnajdowania kodów do radyj samochodowych? Narazie to jedyna strona jaką znalazłem, gdzie za darmo można pozyskać kod. Ale czy można to zrobić w domowych warunkach? Wychodzę z założenia, że jeśli możemy za darmo tu pozyskać kod, to uzyskam jakąś poradę jak samemu go odnaleźć. Przy czym dziękuję za to, że na stronie koddoradia.pl można uzyskać kod za darmo. To bardzo przydatna uważam inicjatywa autora forum. Jednak to co dobre nie trwa wiecznie (szczególnie w Internecie). Stąd moje zapytanie, jak samodzielnie zdekodować radio. Mam nadzieję, że nie naruszam tym pytaniem regulaminu, który czytałem. Nie mam również zamiaru umniejszać temu Forum. Proszę znawców o odpowiedź, jeśli to nie jest tajemnica.
Pozdrawiam, Tomek
Awatar użytkownika
DEKSTER
Administrator
Posty: 36499
Rejestracja: wtorek 30 paź 2012, 21:27
Lokalizacja: Morąg
Kontakt:

tomuchpc pisze:Witajcie, czy ktoś mógłby podzielić się sposobem odnajdowania kodów do radyj samochodowych? Narazie to jedyna strona jaką znalazłem, gdzie za darmo można pozyskać kod. Ale czy można to zrobić w domowych warunkach? Wychodzę z założenia, że jeśli możemy za darmo tu pozyskać kod, to uzyskam jakąś poradę jak samemu go odnaleźć. Przy czym dziękuję za to, że na stronie koddoradia.pl można uzyskać kod za darmo. To bardzo przydatna uważam inicjatywa autora forum. Jednak to co dobre nie trwa wiecznie (szczególnie w Internecie). Stąd moje zapytanie, jak samodzielnie zdekodować radio. Mam nadzieję, że nie naruszam tym pytaniem regulaminu, który czytałem. Nie mam również zamiaru umniejszać temu Forum. Proszę znawców o odpowiedź, jeśli to nie jest tajemnica.
Wystarczy że poszukasz w Necie kalkulatorów do radia, i możesz zacząć zabawę w rozkodowaniu radia :-)
Obrazek
14-300 Morąg

radiokody@gmail.com
Tel.: 722 171 351
WhatsApp +48 722 171 351
Skype: dekster205
tomuchpc
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 11:40
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Wszystko ok, dzięki, znalazłem np. do renówki, i wyszedł mi ten kod, który podałeś mi wczoraj "Dekster". Ale rozkodowanie radia opla np. tego car400 o którym wszędzie prawie wszędzie jest napisane, że wsad pamięci trzeba mieć, a wy rozkodowujecie bez problemu niektóre modele. Od wczoraj południa siedzę i próbuję czegoś się doszukać, a jedyne co znalazłem to baza online, udało mi się wpisać tam nr seryjny ale kosztuje to 8 USD. Mogę prosić o jakąś wskazówkę w temacie lub pw? Interesuje mnie to i próbuję i próbuję i w głowę zachodzę jak to ogarnąć?
Pozdrawiam, Tomek
Awatar użytkownika
DEKSTER
Administrator
Posty: 36499
Rejestracja: wtorek 30 paź 2012, 21:27
Lokalizacja: Morąg
Kontakt:

tomuchpc pisze:Wszystko ok, dzięki, znalazłem np. do renówki, i wyszedł mi ten kod, który podałeś mi wczoraj "Dekster". Ale rozkodowanie radia opla np. tego car400 o którym wszędzie prawie wszędzie jest napisane, że wsad pamięci trzeba mieć, a wy rozkodowujecie bez problemu niektóre modele. Od wczoraj południa siedzę i próbuję czegoś się doszukać, a jedyne co znalazłem to baza online, udało mi się wpisać tam nr seryjny ale kosztuje to 8 USD. Mogę prosić o jakąś wskazówkę w temacie lub pw? Interesuje mnie to i próbuję i próbuję i w głowę zachodzę jak to ogarnąć?
Wiadomość na PW.
Obrazek
14-300 Morąg

radiokody@gmail.com
Tel.: 722 171 351
WhatsApp +48 722 171 351
Skype: dekster205
ziomex983
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: piątek 22 sie 2014, 12:35

Z góry przepraszam za odkop, ale czy również mógłbym prosić o jakąś wskazówkę na PW, bo też mnie zastanawia to odczytywanie z wsadów pamięci eeprom.

Pozdrawiam i z góry dziękuje :)
Zablokowany