Ogłoszenia Forum

Moderator: Administrator

Awatar użytkownika
By DEKSTER
RADIOSTART

Ze względu na cwaniactwo (tak to określam) jakie się szerzy na forum, przykład: viewtopic.php?p=91936#p91936
to nie jest odosobniony przypadek, są tacy co korzystają z forum, sprzedają kody na Allegro. Jako Firma poświęcam między innymi obowiązkami swój czas aby pomóc uczciwym użytkownikom którzy potrzebują kody i to za free i w ten sposób się odpłacają. Wiem że Nick-i są zmieniane nagminnie, ale nic nie robiłem do chwili kiedy to Pan, Nick poniżej, zarabiał na kodach, a mnie osądza że jestem dziwny, ręce opadają.

wojtexj23 pisze: :) ale ty jestes dziwny jak pozmieniałem ip loginy i maile to mi grzecznie podawałeś raz tylko sie pospieszyłem i robisz szopke ale czekaj za juz niedługo wracam znowu na zmiennym i grzecznie mi podasz kod bez pytania o pierdoły do zobaczenia i dzieki za juz około :) 100 kodów

Proszę wskazać Firmę która cokolwiek zrobi za free?

W wyniku zaistniałej okoliczności kody kosztują 15zł. do wszystkich które można rozkodować Online, jeśli taki użytkownik wyrazi zgodę.

:) Nie ma limitu kodów można nawet powyżej :) 100 kodów kupić i nie trzeba zmieniać IP, E-mail czy NICK, jak to zrobił jeden z wielu, np. wojtexj23

Z wyrazami szacunku
Radiostart Stanisław Urbańczyk
Becker Traffic Pro

Witam potrzebuje kodu dostępu Model No:BE 4720 Se[…]

Kod do radia Vivaro z 2011 r

Dzięki za info. przepisałem wszystko co jest na ra[…]

Z danych ze zdjęcia nie uda się wyciągnąć kodu do […]

Kod radio Delphi doblo

Witam.Potrzebuje kod do radia z fiata doblo.Kupi[…]