Kody Płatne

Ogłoszenia Forum

Moderator: Administrator

Zablokowany
Awatar użytkownika
DEKSTER
Administrator
Kontakt:

RADIOSTART

Począwszy od dnia 22.09.2020r.

Ze względu na cwaniactwo (tak to określam) jakie szerzy się na forum (RADIOSTART), przykład: :) viewtopic.php?p=91936#p91936
to nie jest odosobniony przypadek, są tacy co korzystają z forum i zarabiają na tym (Nie do wszystkich to się tyczy) nie ponosząc żadnych kosztów. Jako Firma poświęcam między innymi obowiązkami swój czas aby pomóc innym użytkownikom którzy potrzebują kody i to za free i w ten sposób się odpłacają. Wiem że Nick-i są zmieniane nagminnie, ale nic nie robiłem do chwili kiedy to Pan o NICK-u:
wojtexj23 pisze: :) ty jestes dziwny jak pozmieniałem ip loginy i maile to mi grzecznie podawałeś raz tylko sie pospieszyłem i robisz szopke ale czekaj za juz niedługo wracam znowu na zmiennym i grzecznie mi podasz kod bez pytania o pierdoły do zobaczenia i dzieki za juz około :) 100 kodów.
(JAKI PEWNY SIEBIE)

W wyniku zaistniałej okoliczności kody na :) Forum kosztują :) 15 zł. do wszystkich które można rozkodować Online, jeśli taki użytkownik wyrazi zgodę.
Proszę nie płacić za kod z góry jeśli nie potwierdzę że jest możliwość rozkodowania radia ONLINE. np. :) (Kod 1x2x3 lub 1x2x) :) :) WÓWCZAS KOD JEST.

W tytule proszę wpisać swój Nick z Forum.

:) Nie ma limitu kodów można nawet powyżej :) 100 kodów kupić i nie trzeba zmieniać IP, E-mail czy NICK, jak to zrobił jeden z wielu, np. wojtexj23

W razie reklamacji że kod nie poprawny, radio podesłać do mnie i odczytam z pamięci, procesora itd. zależy od modelu radia. :) Opłata tylko za wysyłkę.

Dane do Przelewu:
Radiostart Stanisław Urbańczyk
14-300 Morąg
PL 63 1870 1045 2083 1034 9114 0001
Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW
NIP: 6261710407

e-mail: radiokody@gmail.com
Tel :) 722 171 351

:) :) Kod podany/wysłany będzie po :) przesłaniu potwierdzenia przelewu na PW, SMS lub e-mail.

Nie załączać potwierdzeń na Forum.

Wszelkie wątpliwości (pytania) załatwiamy w prywatnej wiadomości (PW) lub na E-mail.

Z wyrazami szacunku
Radiostart Stanisław Urbańczyk
Obrazek

VW, SKODA, AUDI, SEAT, Nissan LCN Bosh.

radiokody@gmail.com
Tel.: 722 171 351
Nr gg: 2094894
Zablokowany